Basitleştirin. İyi bir tasarımın gücü basitliğindedir. Web alanının özünü tanımlamaya çalışın.
HotWired Web Alanı Baştasarımcısı
WEB TASARIMI NEDİR?

Web tasarımı, web sitesinin arama motorlarında erişilebilirliğini sağlayan, ana hatları ile kişi ve kurumları, ürün ve hizmetleri tanıtan grafik ve metinlerin bir araya geldiği kaliteli bir çalışmadır. Web tasarım nedir? denildiğinde kısaca kişi ve kurumların dijital ortamda görünen yüzü denilebilir. Kaliteli bir web tasarımı, web sitesinin hedef müşteri kitlesini yakalamasında son derece önemli olup özellikle kullanıcı dostu olması gerekir.

DUYARLI WEB TASARIMI

Elektronik dünyadaki teknolojik gelişmelerin sonucu olarak hayatımızın ayrılmaz bir parçası haline gelen mobil cihazların kullanımı giderek yaygınlaşmış, buna bağlı olarak da web tasarımını tüm cihazlarla uyumlaştırma kaygısı ortaya çıkmıştır. Web tasarım siparişlerinde artan bir öneme ulaşan uyumluluk sorunu, yazılım ve tasarımda yenilik arayışına neden olarak web geliştiricilerini de bu konuda çözüm üretmeye zorlamıştır. Böylece yazılım ve tasarımda duyulan gereksinimler duyarlı (responsive) web tasarımı kavramını ortaya çıkartmıştır. Duyarlı tasarımın temel prensibi farklı cihazların ekran çözünürlüklerine uyum gösterecek esnek tasarımlar geliştirmektir.

NEDEN HİBRİT AVANTAJLARINI SEÇMELİSİNİZ?
hbrt-web-icon-1
İLERİ SEVİYE
PERFORMANS
hbrt-web-icon-3
TEMİZ
YAZILIM
hbrt-web-icon-2
YÜKSEK
GÜVENLİK
Web Sitenizi Neden Profesyonellere Bırakmalısınız?
Web Sitesine Mi İHTİYACINIZ VAR? HEMEN BAŞVUR.
Sıkça Sorulan Sorular

Web sitesi projelerinde PHP yazılım dilini, CSS 3, HTML 5, jQuery, Ajax web teknolojilerini ve veri tabanı olarak ise MySQL’i kullanmaktadır.

Web sitesi projelerinde modern ve sade bir tasarıma sahip kolayca yönetebileceğiniz admin paneli vardır. Web sitesi yönetim panelinin eğitimi web projesi tesliminde ücretsiz olarak verilmektedir.

Web Sayfalarının Güvenlik Önlemleri Uzman Kişiler Tarafından Veri Kaybı Oluşmadan Sağlanmalıdır. Web Sitesinin Yazılımına Göre Güvenlik Önlemleri Değişkenlik Göstermektedir.

hibrit-hakkimizda
💬 İletişime Geçelim!
or scan the code