Marka Tescil Nedir?

Ürettiğiniz mal ya da sunduğunuz hizmetlerden gelir elde ederken kimliğinizi yansıtacak ve kitlenize güven verecek olan en temel faktör markanızdır. Markanızı sağlam temeller üzerine inşa etmeniz yaşadığınız iniş ve çıkışlarda markanızın güvenli bir şekilde bu süreçleri atlatmasını sağlar. Günümüzde var olan sayılamayacak kadar çok markanın hangisinin ne kadar verimli ve etkili olduğu tartışmaya açıktır, ancak gerçek bir markanın marka tescili olmadan var olması imkansızdır.

Marka Tescil Hizmetleri Nelerdir?

Markanızın haklarını hukuki bir şekilde üstlenmenizi sağlayan marka tescili, sizin adınıza başka oluşumlar tarafından da gerçekleştirilebilir. Bu süreci sizin adınıza yapan oluşumların olması tamamen yasal olup size büyük kolaylık tanır. Gerekli işlemler gerçekleştirildikten sonra marka tescilinizi alana kadarki süreç dikkatlice takip edilir ve unvanınıza ulaşana kadar takipte kalınır.

Marka Tescil Hizmetleri Size Neler Katacak?

Hem marka tescilinin hem de alacağınız hizmetlerin kazanımlarını sizler için sıraladık:

1. Bir başkasının markanızı kullanarak kazanç elde etme ihtimalini ortadan kaldırın: Sizin Eseriniz olan bir markanın başka biri tarafından kullanılması marka tescilinizi gerçekleştirmediğiniz sürece suç unsuru teşkil etmez.

2. Markanız üzerinden devretme, miras bırakma ve lisans verme gibi hakları elde edin: Sahip olduğunuz marka ile size sağlanacak bu hakların elde edilmesi adına tescil işlemini gerçekleştirmelisiniz.

3. Unvanınıza ulaşın ve onu koruma altına alın: Markanıza tamamen “benim” diyebilmek için bu süreci tamamlamalısınız.

4. Bu sürecin etkili bir şekilde deneyimli ekipler tarafından takip edilmesini sağlayın: Size bu hizmeti tanıyan oluşumlardan faydalanmak diğer işlerinize odaklanırken size zaman kazandıracaktır.

Marka Tescil Hizmetlerinde Neden Hibrit Medya?

Hibrit Medya olarak bahsettiğimiz süreçlerin hepsine hâkim olup bu işlemin yol haritasını net bir şekilde bilen profesyonel ekip arkadaşlarımıza sahibiz. Sizin markanız için de bu yolu izleme ve tescil işlemini gerçekleştirme isteğindeyiz.

Sıkça Sorulan Sorular

Sosyal medya yönetimi markanız tarafından verilen sınırlı bilgi ve argümanlarla firmanız ya da markanızın sosyal medya üzerinde algısal yöntemlerle yönetilmesi, olabildiğince yüksek kitleye ulaşmanızı sağlamak, hizmet ve ürünlerinizin pazarlamasını maksimum verimlilikle sağlamaya yönelik hizmetlerdir. 

Sosyal medya yönetimini yapan uzmanlar, sosyal medya hesaplarınızın kurulumu ve yönetimini profesyonel bir şekilde gerçekleştirir. Sosyal medya üzerinden aktif olarak reklam ve tanıtım faaliyetlerinizi minimum maliyetle, maksimum verimlilikle yönetir. Sosyal medya üzerinden erişilen hesapları, yapılan tüm etkileşimleri ve markanızın sosyal medya üzerinden büyümesini adım adım raporlar. Sosyal medya stratejileri geliştirir ve daha yüksek kitlelere hitap etmeye yönelik çalışmalar yapar. Görsel ve yazılı içerikler paylaşır. Buradaki en büyük amacı markanızı insanlara sevdirmek, güvenilir kılmak ve marka değerini yükseltmektir. Markanız adına dolaylı yollardan satış temsilcisi görevi üstlenir ve bu çalışmaları sayesinde markanızın ürün ve hizmetlerini tercih eden insan sayısını arttırır. Reklam kampanyaları ve raporlamaları düzenli periyotlarda sizlere sunar.

hibrit-hakkimizda
💬 İletişime Geçelim!
or scan the code