hibrit-endustriyel_reklam
Endüstriyel Reklam

Endüstriyel reklam alanında hedef kitle değişkenlik arz etmektedir. Buradaki hedef kitlemiz hammaddeyi kullanarak yeni ürünler üreten firmalardır. Bu firmalar toptan alım gerçekleştirerek, aynı ve ya benzer ürünü kitlesel şekilde üretmektedir. Kazanç getirisi yüksek olan bu alanda doğru reklamcılık ile hedef kitleye ulaşmak oldukça önemlidir. Bizler B2B reklamcılık biçimini kullanarak bu işletmelere ulaşmanızı sağlamaktayız. Ekibimiz doğru reklamları sunarak sizlerin daha fazla kazanç elde etmesinde yanınızda olacaktır.

Nasıl Çalışıyoruz?
01.
Plan / Projelendirme

Lorem ipsum dolor sit ametcon sectetur adipisicing, sed doiusmod tempor incidi labore et dolore

02.
TASARIM / UYGULAMA

Lorem ipsum dolor sit ametcon sectetur adipisicing, sed doiusmod tempor incidi labore et dolore

03.
TASARIM / UYGULAMA

Lorem ipsum dolor sit ametcon sectetur adipisicing, sed doiusmod tempor incidi labore et dolore

Sıkça Sorulan Sorular

Sosyal medya yönetimi markanız tarafından verilen sınırlı bilgi ve argümanlarla firmanız ya da markanızın sosyal medya üzerinde algısal yöntemlerle yönetilmesi, olabildiğince yüksek kitleye ulaşmanızı sağlamak, hizmet ve ürünlerinizin pazarlamasını maksimum verimlilikle sağlamaya yönelik hizmetlerdir. 

Sosyal medya yönetimini yapan uzmanlar, sosyal medya hesaplarınızın kurulumu ve yönetimini profesyonel bir şekilde gerçekleştirir. Sosyal medya üzerinden aktif olarak reklam ve tanıtım faaliyetlerinizi minimum maliyetle, maksimum verimlilikle yönetir. Sosyal medya üzerinden erişilen hesapları, yapılan tüm etkileşimleri ve markanızın sosyal medya üzerinden büyümesini adım adım raporlar. Sosyal medya stratejileri geliştirir ve daha yüksek kitlelere hitap etmeye yönelik çalışmalar yapar. Görsel ve yazılı içerikler paylaşır. Buradaki en büyük amacı markanızı insanlara sevdirmek, güvenilir kılmak ve marka değerini yükseltmektir. Markanız adına dolaylı yollardan satış temsilcisi görevi üstlenir ve bu çalışmaları sayesinde markanızın ürün ve hizmetlerini tercih eden insan sayısını arttırır. Reklam kampanyaları ve raporlamaları düzenli periyotlarda sizlere sunar.

hibrit-hakkimizda
💬 İletişime Geçelim!
or scan the code