Basılı Medya, Matbu Nedir?

Günümüzde internet üzerinden işleyiş her geçen gün gelişmekte. Dergiler, kitaplar, gazeteler ve beraberinde gelen birçok basılı ürün internet aracılığıyla okunabilirlik sunulmakta ve internet sayesinde tüm dünyadaki basılı ürünlere erişilebilmekte. Bu durum insanlara teknoloji çağının getirdiği bir ayrıcalıktır. Ancak bu durumun aksine insanların birçoğu geleneksel olan yöntemleri de tamamen terk etmiş durumda değildir.

01.

Kurumsal Kimlik

Hibrit Medya, markanızın görünen yüzünü sizler için son trendlerle tasarlıyor.

02.

Katalog

Ürün ve hizmetlerinizi etkileyici bir biçimde markanızın kimliğine uygun şekilde sizler için dizayn ediyoruz ve potansiyel müşterilerinizi harekete geçiriyoruz.

03.

Outdoor

Hibrit Medya etkileyici ve dikkat çekici tasarımlarla müşteri ağınızı genişletiyor ve müşterilerinize kendinizi her mecrada hatırlatmanızı sağlıyoruz.

#hibritsocial

Hizmetleri Nelerdir?

Bu hizmeti alabileceğiniz medya kuruluşları sayesinde basılı medyanın kitlesel iletişim araçlarını görünür hale getirme ve onları basın organları ve sosyal mecralar aracılığıyla tanıtma özelliklerinden faydalanabileceksiniz. Teknoloji gelişse ve ilerlese bile basılı medya ürünleri gelenekselliğini gelecekte de sürdürecek ve en etkili tanıtım aracı olma özelliğini koruyacaktır

Basılı Medya / Matbuu

Hizmetleri Nelerdir?

Her ne kadar teknoloji bize avantajlarıyla gelse de geleneksel basılı medyanın yeri ve önemi her durumda karşımıza çıkmaktadır. İşte geleneksel medyanın bir ayağı olan basılı medya/ matbu hizmetlerinden faydalanmanız durumunda kazanacağınız avantajlar şu şekildedir:

Firmanıza özel tasarımlar ile var olun: Sadece sizin için üretilecek olan basılı medya çalışmaları ile sektörünüzde özgünlüğü ve köklülüğü yakalayın.

Firmanızı en iyi temsilini sağlayın: Firmanıza ait olacak tasarımlar marka kimliğinizi yansıtacak ve destekleyecektir.

Geleneksellik ile bağınızı koruyun: Dijital medya çağında yaşasak da geçmiş ile bağları koparmamak büyük önem taşır. Bunu bilerek, bu yolsa ilerleme şansını yakalayın.

Basılı Medya / Matbu Hizmetlerinde Neden Hibrit Medya?

İçerisinde tasarımcı ve sanatçıları barındıran Hibrit Medya, tasarladığı her bir ürüne estetik değer katabilme ve sektörünün daha geniş kitleye hitap etmesini sağlayabilme amacını taşır. Firmanızın tanıtımında ve büyümesinde etkili rol oynayan basılı medya ürünlerinin tasarımında her zaman en iyiyi hedefleyen ekibimiz sizlere hizmet vermekten gurur duyar. Sizlere bu gelenekselliği büyük bir özveriyle çalışan profesyonel ekibimiz ile en iyi biçimde korumak için çalışıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Müşterilerimize sipariş öncesi ve sonrası gereken ilgiyi göstererek doğabilecek olan olası memnuniyetsizlikleri gidermek için elimizden geleni yapıyoruz. Biz de tüm süreçlerimizde müşterilerimize iyi bir deneyim yaşatmak için var gücümüzle çalışıyoruz. İşin özünde Hibrit Medya olarak, en kaliteli baskı ürünlerini, en uygun fiyatlarla ve en iyi müşteri deneyimi ile sizlerle buluşturuyoruz.

hibrit-hakkimizda
💬 İletişime Geçelim!
or scan the code